ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. J. IWASZKIEWICZA W NAMYSŁOWIE

„Nauczać znaczy pokazywać możliwości.

Uczyć się znaczy dawać sobie szansę.”

~ Paulo Coelho

4 września 2017 roku, o godzinie 900, na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Na uroczystości zgromadzili się: nauczyciele, pracownicy, uczniowie i zaproszeni goście.       Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Alina Białas – Sekretarz Starostwa Namysłowskiego, która oficjalnie powitała nowego dyrektora placówki. W imieniu całego Starostwa Namysłowskiego na ręce Pani Grażyny Samulewicz została wręczona nagroda pieniężna za długoletnią pracę na rzecz szkoły. Następnie głos zabrał Dyrektor – Pan Wojciech Surmacz, który bardzo serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych. Szczególne ciepłe słowa skierował do pierwszoklasistów, życząc im, aby w liceum zawarli nowe przyjaźnie oraz mogli rozwijać swoje zainteresowania naukowe i sportowe. Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Jacek Ochędzan, zabierając głos, życzył uczniom jak najlepszych wyników w rozpoczynającym się roku szkolnym.

W roku szkolnym 2017/2018 swój nowy etap w edukacji rozpoczęło 93 uczniów. Wychowawstwo ich przejęli: Pani Ewa Półrolniczak, Pani Aleksandra Oleksak, Pan Jarosław Tuła i Pani Jolanta Biedka.

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU SZKOLNYM,
WIELU SUKCESÓW SPORTOWYCH I NAUKOWYCH!

Zdjęcie użytkownika I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza w Namysłowie.

Fotorelacja z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego: https://www.facebook.com/pg/liceum.namyslow/photos/?tab=album&album_id=1541403059256342